Tacki

Głównym przeznaczeniem tacek termoformowanych jest transport i magazynowanie umieszczonych w nich towarów. Tacki wykorzystywane są również jako pojemniki i naczynia do przechowywania i spożywania żywności . Często w tackach wykonane są odpowiednie gniazda pozycjonujące produkty co chroni produkt przed uszkodzeniami.

Najpopularniejszym rozwiązaniem jest układanie tacek transportowych w stosy. Konstrukcja tacek samonośnych umożliwia umieszczanie produktów bez ich bezpośredniego kontaktu z tacką górną. W ten sposób można przechowywać również podzespoły i produkty o delikatnej konstrukcji. Aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów możemy zacząć cykl produkcyjny tacek na podstawie konkretnego egzemplarza tacki dostarczonego przez klienta lub na podstawie uzyskanych informacji zaproponować całkowicie nową konstrukcję.

Przy projektowaniu nowego rozwiązania klient określa rodzaj pakowanych produktów abyśmy właściwie zaprojektowali gniazda i rozkład elementów dające im maksymalną ochronę. Klient określa oczekiwany kolor, kształt tacki, opis sposobu pakowania oraz rodzaj materiału. Istotne jest również określenie czy taska ma służyć do wielokrotnego użycia czyli pakowania, czy też ma być opakowaniem jednorazowym. Jeśli towar wymaga atestów, konieczne jest ich określenie.

Proces produkcji tacek termoformowanych przedstawia się w następujący sposób:Najpierw opracowywana jest koncepcji, rysunki proponowanego rozwiązania a w niektórych przypadkach także wizualizację 3D. Widok 3D pozwala na dokładne obejrzenie projektu z każdej strony. Po akceptacji przez klienta koncepcji jest tworzony prototyp tacki. Po akceptacji prototypu przez klienta następuje wykonanie przyrządów seryjnych oraz produkcja tacek.

wykonanie: Netidea.pl
hosting gdańsk
Strona główna | Mapa strony | Użytkownicy online: 6