Blistry

Blistry są to opakowania z folii termoformowalnej wytwarzanej metodą próżniową. Najczęściej stosowane są folie PCV, PET, PS, w zależności od zapotrzebowania - przezroczyste lub kolorowe.

Metodą tą można wykonywać opakowania jak oraz wkładki pozycjonujące przedmiot wewnątrz większego opakowania (np. cukierki, ciastka). Wykonywane przez naszą firmę wkładki pozycjonujące mogą być flokowane (np. wkładki do biżuterii).

Blistry to opakowania termoformowane z folii sztywnej, przejrzystej i kolorowej PET, PVC, PS, które bardzo dobrze oddają kształt wyrobu, mogą być łączone z opakowaniem lub wkładką kartonową przez zaginanie lub zgrzewanie. Projektujemy wzory według indywidualnych zamówień Klientów. Wykonujemy kompleksowo oprzyrządowanie, prototypy, formy oraz wykrojniki.

Blistry jednocześnie zapewniają doskonałą prezentację umieszczonego w nich towaru oraz odpowiednią ochronę i zabezpieczenie towaru. Przeważnie blistry używane są do jednostkowego pakowania produktów przeznaczonych do sprzedaży detalicznej. Mają bardzo duży wpływ na podniesienie atrakcyjności sprzedawanego produktu. Profesjonalnie opakowany towar jest częściej kupowany przez klientów.

W zależności od rodzaju ekspozycji blistry mogą być wyposażone w euro zawieszkę lub etykiety reklamowe. Wysoką szczelność blistra uzyskujemy poprzez zgrzanie ze sobą części blistra lub połączenie ich za pomocą zamków. Posiadając odpowiednie oprzyrządowanie można również uzyskać efektowny rodzaj blistrów przez przygrzewanie pęcherza blistrowego do kartonika pokrytego lakierem termozgrzewalnym Dysponując dostarczonym przez klienta produktem jesteśmy w stanie zaproponować wersję blistra spełniającą wszystkie jego wymagania.

Proces powstawania blistra:

  1. Opracowanie koncepcji
  2. Przedstawienie klientowi rysunków proponowanego rozwiązania (możliwa wizualizację 3D)
  3. Akceptacji koncepcji przez klienta
  4. Wykonania fizycznego prototypu blistra.
  5. Akceptacja prototypu
  6. Produkcja seryjna

W przypadku blistrów składanych proces pakowania sprowadza się jedynie do włożenia produktu do części dolnej, zamknięciu opakowania poprzez obrót na zawiasie części górnej i zatrzaśnięciu zatrzasku. Jeśli jest taka konieczność możliwe jest również przymocowanie nalepki zabezpieczającej przed otwarciem.

wykonanie: Netidea.pl
hosting gdańsk
Strona główna | Mapa strony | Użytkownicy online: 2